Nieuws
Contact
MassageProfs kantoor
+31 (0)20 618 47 28
info@massageprofs.nl
Gloriantstraat 6-3
1055 CS Amsterdam
Reserveringssysteem
Nieuwsbrief januari 2009
Goede voornemens MassageProfs
MassageProfs wenst u een zeer ontspannen en gezond 2009 toe.
Ons voornemen voor dit jaar is om als organisatie bij te dragen aan de vitaliteit van medewerkers en gezonde kantoorwerkplekken in heel Nederland. Wij hopen een inspiratie te zijn voor alle mensen en organisaties waarmee wij in aanraking komen.
Goede voornemens werken
Uit onderzoek blijkt dat ruim 60% van de goede voornemens uit 2008 nog steeds worden nageleefd. Dit blijkt uit onderzoek van GezondheidsNet.nl in samenwerking met Valtaf.nl onder hun bezoekers.
Een belangrijk gegeven dus, ook voor werkgevers. Stimuleer je werknemers tot het hebben van goede en gezonde voornemens voor 2009 en de resultaten van dit onderzoek staan garant voor 60% resultaat. Uiteraard kunt u als werkgever ook goede voornemens hebben. Dan is het wellicht een goed idee om vervolgens volgend jaar te onderzoeken welk percentage werkgevers zich aan de voornemens gehouden heeft!
Werkfruit neemt toe in populariteit
Precies een jaar geleden is door Dhr. Paul Rosenmöller van het convenant overgewicht de aftrap gegeven aan de landelijke campagne werkfruit. Uit recent onderzoek door de website www.werkfruitonline.nl blijkt dat al meer dan 1000 bedrijven actief (gratis) fruit op het werk verstrekken.
Volgens een van de werkfruit- leveranciers, DeGroeneTas.nl uit Hoogkarspel, is het aanbieden van werkfruit op dit moment ongekend populair onder managers facilitaire zaken en HRM.
Het gratis aanbieden van werkfruit, ook bekend als "fruit op het werk", "bedrijfsfruit" of "kantoorfruit", leidt tot een gezonde werksfeer. Uit interviews door www.werkfruitonline.nl blijkt dat veel bedrijven werkfruit zien als stimulans voor een gezonder voedingspatroon en als hulp tegen overgewicht onder de medewerkers. Dit moet uiteindelijk tot een lager ziekteverzuim leiden.

