Nieuws
Contact
MassageProfs kantoor
+31 (0)20 618 47 28
info@massageprofs.nl
Gloriantstraat 6-3
1055 CS Amsterdam
Reserveringssysteem
Nieuwsbrief september 2008
Gratis Massages van het Reumafonds tijdens de ANWB Wandeldag
Ruim 2,3 miljoen mensen in Nederland hebben reumatische klachten. Voor velen van hen is meedoen aan een wandeltocht niet vanzelfsprekend. Beweging is van essentieel belang voor ieder mens: mét en zonder reuma. Het houdt je lichaam soepel en sterk. Het Reumafonds is aanwezig bij de ANWB Wandeldag om de deelnemende wandelaars aan te moedigen en aandacht te vragen voor het belang van een gezond lijf. Bij de finish krijgen wandelaars gratis stoelmassages. Alles in het belang van een soepel bewegingsapparaat. Op 12 locaties in Nederland zijn wandeltochten uitgezet, wilt u meedoen aan de wandeldag van ANWB? Kijk voor meer informatie op www.anwbwandeldag.nl.
DAG VAN DE LEIDSTER: donderdag 18 september
Deze dag is in het leven geroepen om de leidsters van de kinderdagverblijven in Nederland eens lekker in het zonnetje te zetten. Neem dus vandaag nog contact met ons op om een stoelmasseur van MassageProfs te boeken die op deze speciale dag alle leidsters verast met een heerlijke ontspanningsmassage.
Voor meer informatie of een offerte op maat bezoekt u onze website: www.massageprofs.nl.
Meditatie in CAO moet verzuimpercentage drukken
De vakbonden Abvakabo FNV en CNV Publieke Zaak pleiten voor opname van meditatie in de CAO. Volgens de bonden zouden werknemers die regelmatig mediteren minder last hebben van stress. Psychische arbeidsongeschiktheid zou in Nederland het hoogste verzuimpercentage opleveren volgens een onderzoek van de brancheorganisatie van het MKB.
Veel werknemers lijden onder de dagelijkse werkdruk. Regelmatig mediteren zou helpen bij het omgaan met de dagelijkse stress. Om deze stelling te onderbouwen houden de bonden een test van zes maanden. Honderd werknemers nemen een half jaar lang deel aan een wekelijkse meditatietraining.
Met de uitkomsten van de studie willen de vakbonden in de cao-onderhandelingen aantonen dat niet alleen werknemers, maar ook werkgevers baat hebben bij meditatie op de werkvloer.
Bron: arboplus


